perfumeria Małolepsza

SKLEP STACJONARNY:Kaliska 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
e-mail: sklep@malolepsza.pl

zamówienia telefoniczne

62 735 09 41


wyszukiwanie produktów
producent:


KONTAKT


PERFUMERIA Mariola Małolepsza

ul. Kaliska 17, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 735 09 41
e-mail: sklep@malolepsza.pl


PŁATNOŚCI


  PRZELEW BANKOWY
Dane do dokonania przelewu:
Perfumeria Mariola Małolepsza
ul. Kaliska 17, 63-400 Ostrów Wielkopolski
44 1500 1432 1214 3003 1638 0000
  PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE - Platnosci.pl
  POBRANIE
Płatności przy odbiorze przesyłki od kuriera/listonosza.


TRANSPORT


Poczta Polska
PRZESYŁKA UBEZPIECZONA
Jest to rozwiązanie tańsze, z którego korzysta większość naszych klientów. Rozwiązanie to proponujemy szczególnie osobom, którym zależy aby koszt wysyłki był maksymalnie najniższy.
Jest to przesyłka ubezpieczona POCZTEX. Paczki nadawane są codziennie do godziny 13:30. Usługa realizowana jest na terenie całego kraju w gwarantowanym terminie D+1 (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy), gdzie D - oznacza dzień nadania przesyłki, a 1 - oznacza liczbę dni, które upłynęły od dnia nadania przesyłki do dnia jej doręczenia/wydania lub do dnia wysłania pierwszego powiadomienia o możliwości odbioru przesyłki (w przypadku przesyłek z opcją odbiór w punkcie). Na przykład jeśli nadamy paczkę w poniedziałek (do godziny 13.30), klient otrzyma ją już we wtorek!

W przypadku podania przez nadawcę na nalepce adresowej numeru telefonu komórkowego adresata – przed doręczeniem przesyłki następuje tzw. preawizacja, tj. adresat zostaje powiadomiony za pośrednictwem SMS o numerze przesyłki, przewidywanym terminie jej doręczenia, kwocie pobrania (przy przesyłce pobranie) oraz możliwości odbioru przesyłki w placówce pocztowej, gdyby próba doręczenia przesyłki okazała się nieskuteczna.

Niezależnie od preawizacji, gdy przesyłki nie można doręczyć odbiorcy – pozostawia się w skrzynce oddawczej adresata zawiadomienie o próbie doręczenia przesyłki wraz z informacją o terminie jej odbioru i adresie placówki pocztowej, w której jest ona przechowywana, a gdy przesyłka nie zostanie odebrana - po 7 dniach zawiadamia się adresata powtórnie – wyłącznie poprzez wysłanie SMS-a.

W sytuacji braku na nalepce adresowej numeru telefonu komórkowego adresata - doręczanie i ewentualna awizacja przesyłki odbywa się na dotychczasowych zasadach, tj. wyłącznie w formie pozostawienia papierowego zawiadomienia o nadejściu przesyłki.

W przypadku opcji „odbiór w punkcie” podanie numeru telefonu komórkowego adresata jest obligatoryjne, gdyż wysłanie SMS-a jest jedynym sposobem na powiadomienie adresata o nadejściu przesyłki i możliwości jej odbioru we wskazanej na nalepce adresowej placówce pocztowej.

Dla przesyłek ustala się 14 dniowy termin odbioru, liczony od dnia następnego po dniu przekazania adresatowi informacji o nadejściu przesyłki czy to w formie papierowej czy w postaci SMS-a.
Przesyłki zagraniczne są uwzględniane indywidualnie po uprzednim kontakcie z nami pod adresem sklep@malolepsza.pl lub pod numerem telefonu 62 7350941. Realizacja zamówienia przy wpłacie na konto odbywa się najpóźniej 24h od odnotowania wpłaty na naszym koncie bankowym.
Przelew Pobranie
13.00 PLN 20.00 PLN
Paczkomat Inpost
DPD
Przelew Pobranie
13.90 PLN 20.90 PLN


Regulamin sklepu internetowego MALOLEPSZA.PL


Właścicielem sklepu internetowego www.malolepsza.pl jest firma
Perfumeria Mariola Małolepsza, ul. Kaliska 17, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

  
I. Polityka prywatności - bezpieczeństwo danych osobowych
1. Podane przez Kupującego podczas rejestracji dane są wykorzystywane jedynie na użytek wewnętrzny sklepu www.malolepsza.pl w celach ewidencyjnych sprzedaży i kontaktu z Kupującym. Dane te nie będą udostępniane osobom trzecim.

2. Ochrona danych Kupującego jest dla nas bardzo ważna i zapewniamy, że nie trafią one w niepowołane ręce. Wszelkie dane osobowe użytkowników zamieszczone w serwisie chronione są zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.


  
II. Rejestracja klienta
1. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia formularza rejestracji nowego klienta.

2. Klient zobowiązany jest nie udostępniać swoich danych dostępowych tzn. login i hasło - osobom trzecim.


  
III. Prawo odstąpienia od umowy
1. Klient może zwrócić towar bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia dostarczenia przesyłki, składając pisemne oświadczenie na adres:
Perfumeria Mariola Małolepsza, ul. Kaliska 17, 63-400 Ostrów Wielkopolski,
bądź telefonicznie 062 735 09 41.

2. 2. W przypadku skutecznego odstąpienia przez kupującego od umowy, pieniądze przekażemy w takiej samej formie w której dokonano wpłaty, chyba że strony postanowią inaczej. Jeżeli klient decyduje się na zwrot przelewem bankowym, kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszty przelewu.

3. Towary uważa się za używane, gdy nastąpiło otwarcie oryginalnego opakowania (folii ochronnej) - towar używany nie podlega zwrotowi.

4. Zwracany towar prosimy odesłać na adres firmy wraz z otrzymaną fakturą lub paragonem.


  
IV. Reklamacja
1.Wszystkie produkty dostępne w sklepie www.malolepsza.pl są ORYGINALNE, co niniejszym gwarantujemy.

2. Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i powiadomić Sprzedającego.


  
IV. Postanowienia ogólne
1. Zamówienia poprzez sklep internetowy można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

2. Zamówienia są rozpatrywane i realizowane w godzinach działalności firmy. Sklep stacjonarny www.malolepsza.pl funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00

3. Zamówienia przyjmowane są również e-mailem na adres: sklep@malolepsza.pl lub telefonicznie 062 735 09 41 w godzinach działalności firmy.

4. Fotografia produktu umieszczona przy widoku produktu, może z przyczyn technicznych różnić się od oryginalnej. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z opisem produktu.

5. Cena znajdująca się obok produktu jest ceną brutto i zawiera podatek VAT 23%. Cena ta nie obejmuje kosztów przesyłki.

6. W przypadku braku towaru w magazynie, klient informowany jest o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

7. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub podał dane budzące wątpliwości co do ich poprawności.

8. W przypadku zamówień składających się z wielu towarów, a mających zostać dostarczonych w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

9. Zmiana lub anulowanie zamówienia możliwe jest poprzez kontakt telefoniczny z pracownikiem sklepu.

10. Zmianie lub anulowaniu podlega zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane.

11. Koszty przesyłki obciążają Kupującego, są naliczane automatycznie przez system i sumowane z produktami w podsumowaniu zamówienia.

12. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 10 dni roboczych (towar dostępny w magazynie ) 3-15 dni (towar niedostępny w magazynie) i liczony jest w zależności od wybranej przez Kupującego formy płatności:
a) przelewem - od dnia zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym Sprzedawcy.
b) "za pobraniem" - od momentu akceptacji zamówienia przez naszego pracownika.

13. W sklepie możliwe są trzy formy zapłaty za zakupiony towar.
a) przedpłata wartości produktów oraz koszty przesyłki na rachunek bankowy Sprzedawcy - informacja o płatności i danych do przedpłaty widoczna jest po złożeniu zamówienia oraz w potwierdzeniu złożenia zamówienia wysyłanego e-mailem.
b) pobranie - zapłata wartości produktów i kosztów przesyłki listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze zamówienia.
c) przedpłata za pośrednictwem jednej z wielu opcji przelewów online, lub płatność kartą kredytową.

14. Potwierdzenie zamówienia dokonanego przez Kupujący następuje drogą telefoniczną lub mailową. Kupujący przy wypełnianiu formularza zamówienia winnien podać numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adres e-mail, pod którymi będzie możliwe jego potwierdzenie.

15. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

16. Zamówienia, złożone w opcji "bez konta" których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni będą anulowane.

17. Firma Perfumeria Małolepsza wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę należy zaznaczyć opcje "faktura" w momencie składania zamówienia, w innym przypadku wystawiony zostanie paragon.

18. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt www.malolepsza.pl nie będą przyjmowane - chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

19. Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i opisów produktów oraz artykułów ze sklepu www.malolepsza.pl jest zabronione.

20. Postanowienia niniejszego Regulaminu nie ograniczają szczególnych uprawnień konsumentów, przysługujących im na mocy obowiązujących przepisów prawa.


  
V. Postanowienia końcowe
1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów.

2. Perfumeria Małolepsza zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Informacja o każdej następczej zmianie postanowień niniejszego regulaminu zostanie zamieszczona na stronie internetowej sklepu.Polityka prywatności